Vesellapkoord

  • 2.0mm SX MM Fiber Optic Patch cord

    2,0 mm SX MM Optiese vesel-pleisterkoord

    OPTIESE OPTIESE PATCH CORD-MM(OM2, OM3, OM4)

    'n Patch koord is 'n optiese vesel kabel wat gebruik word om een ​​toestel aan 'n ander te heg vir sein roetering.Normaalweg is daar 4 tipes connector: FC/SC/LC/ST.. 2tipes ferrule: PC, UPC.

    FC staan ​​vir Fixed Connection.Dit word vasgemaak deur middel van skroefdraadbehuising.FC-verbindings word gewoonlik met 'n metaalbehuizing gemaak en is vernikkel.

  • 3.0mm G652D Fiber Optic Patch cord

    3,0 mm G652D optiese vesel pleister koord

    'n Patch koord is 'n optiese vesel kabel wat gebruik word om een ​​toestel aan 'n ander te heg vir sein roetering.Normaalweg is daar 4 tipes connector: FC/SC/LC/ST.. 3tipes ferrule: PC, UPC, APC...

    FC staan ​​vir Fixed Connection.Dit word vasgemaak deur middel van skroefdraadbehuising.FC-verbindings word gewoonlik met 'n metaalbehuizing gemaak en is vernikkel.

  • FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch cord

    FTTA jumper-PDLC-DLC Fiber Outdoor Patch koord

    Goeie meganiese en omgewingseienskappe;

    Vlamvertragende eienskappe voldoen aan die vereistes van relevante standaarde;

    Die meganiese eienskappe van baadjie voldoen aan die vereistes van relevante standaarde;

    Sag, buigsaam, water geblokkeer, UV-bestand, maklik om te lê en te verbind, en met groot kapasiteit data-oordrag;

    Voldoen aan verskeie vereistes van die mark en kliënte.