Optiese veselverbinding

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC enkelmodus optiese veselkabel vinnige vinnige verbindingsadapter vir druppelkabelinstallasieprojek

    Aansoek:

    1. FTTH-projek bruikbaar
    2. Veld installeerbaar
    3. Vinnig, maklik, akkuraat
    4. Koste-effektief
    5. Draagbaar
    6. Installasie minder as 2 minute
    7. Betroubare en uitstekende optiese werkverrigting
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex Optiese vesel-lusrug

    ● Lae invoegingsverlies, hoë opbrengsverlies

    ● Gebruikersvriendelik, Kompakte grootte

    ● PVC- of LSZH-baadjie

    ● PC/UPC/APC-politoer

    ● Goeie uitruilbaarheid en herhaalbaarheid

    ● Voldoen aan Telcordia GR-326-CORE-spesifikasie

    ● 100% funksioneel getoets wat prestasie en integriteit waarborg

    ● Versoenbaar met Fast Ethernet, Fibre Channel, OTM en Gigabit Ethernet

    ● Die vesel G657.A1 ,G657.A2 Kan gekies word.0,9 mm of 2,0 mm

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC optiese vinnige verbinding

    Vinnige koppelstuk (ook genoem " No-Polish Connector ", "Pre-Polish Connector" of " Fast Connector ") is 'n maklik om te installeer toestel.Geen gereedskap of jig word benodig nie.Dit is universeel vir 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / plat kabel.

    Meganiese veldmonteerbare optiese veselverbinding (FMC) is ontwerp om die verbinding te vereenvoudig sonder samesmeltingsmasjien.Hierdie koppelstuk is vinnig aanmekaargesit wat slegs normale veselvoorbereidingsgereedskap benodig: kabelstroopgereedskap en veselknipmes.Die koppelstuk gebruik Fibre Pre-Embeded Tech met uitstekende keramiekhuls en aluminiumlegerings V-groef.Ook deursigtige ontwerp van die sybedekking wat visuele inspeksie moontlik maak.

    'n Hoë werkverrigting, maklik om te gebruik meganiese optieseveselverbinding.Dit kan wyd gebruik word in FTTH-dropkabelverbinding en interverbinding

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC Dupleks Simplex Optiese Veseladapter

    Optiese veseladapter (ook bekend as flens), is die sentreerverbindingsdeel van optiese-vesel-verskuifbare verbinding, 'n klein toestel wat ontwerp is om die optieseveselkabels of optieseveselverbindings tussen twee optiesevesellyne te beëindig of te koppel.Optiese veseladapters word in optieseveselverbindings gebruik, die tipiese gebruik is om 'n kabel-na-kabelveselverbinding te verskaf.

    Deur twee verbindings presies te koppel, laat Fiber Optic Adapter toe dat die ligbronne hoogstens oorgedra word en verminder die verlies so veel as moontlik.Terselfdertyd het veselkabeladapter die meriete van lae invoegverlies, goeie uitruilbaarheid en reproduceerbaarheid. Wyd gebruik in optieseveselverspreidingsraam (ODF), optieseveselkommunikasietoerusting, instrumente, ens., uitstekende werkverrigting, stabiel en betroubaar.